1. Kliendil on valida järgmiste tarneviiside vahel: 

  1.       Kliendile lähimasse Omniva (Eesti Post) kontorisse tähtmaksikirjana või postipakina 4. tööpäeva jooksul. Kaup jõuab kohale kolme tööpäeva jooksul. Pakk väljastatakse elukohajärgsest postiasutusest isikut tõendava dokumendi alusel.
  2.       Kliendi poolt valitud SmartPOST või Omniva24 pakiautomaatide võrk kaubanduskeskustes üle Eesti. Kaup jõuab kliendi poolt valitud pakiautomaati 1-4 päeva jooksul.
  3.       Ostetud kaubale on võimalik ka ise järgi tulla Kaupmehe kauplustes.

2. Toodete tarnimist osutatakse üle Eesti. Saartele adresseeritud saadetised toimetatakse vastavalt transpordiühenduse sagedustele. Väljaspoolt Eestit toodete saatmine osutatakse ainult Kaupmehega kokkuleppel.

3. Kohe kui kaup on saabunud postioperaatori klienditeenindusse, teavitatakse Klienti sellest elektronpostiga.

4. Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel.Kaupmees ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.